Sähköviikkojen viimeiset hetket! Vielä ehdit hyödyntämään suurenmoiset tarjoukset, voimassa enää: 09:02:39
-24%
VAIN TÄNÄÄN

Akku- ja laturipaketti Ryobi ONE+ RC18120-120 18V 2,0 Ah akulla

Verkkokaupassa: yli 25 kpl
-24%
VAIN TÄNÄÄN
119  89.90  /kpl
+
kpl
Erämaksulaskuri

Kampanja sulkeutuu pian – Viimeinen päivä!

Tarjous voimassa 31.03.2025 asti tai niin kauan kuin tavaraa riittää.

30 päivän alin hinta: 97.20 €

  • Toimitusaika:
    n. 1-3 arkipäivää
  • Toimitustapa: Toimitustapa
    Nouto Postista. Lähetys toimitetaan asiakkaan antamaa toimitusosoitetta lähinnä olevaan Postin toimipisteeseen ja asiakkaalle lähetetään saapumisilmoitus tekstiviestillä sekä sähköpostilla.
  • Rahti: 6.99 € Useamman tuotteen yhteisrahdin saat selville lisäämällä haluamasi tuotteet ostoskoriin.

Ryobin akku- ja laturisetti soveltuu kaikille ONE+ järjestelmän Ryobi-koneille (myös vanhat mallit). IntelliCell™ teknologia valvoo ja tasapainoittaa yksittäisiä kennoja sekä maksimoi samalla käyttökertoja, käyttöikää että turvallisuutta, parantaen samalla työkalun suorituskykyä. Kestävä kuorirakenne ja sisäänrakennettu iskunkestosuoja lisäävät käyttöikää.

Setti sisältää 1 x Li-ion+ akku 18V 2,0 Ah + 1 kpl laturi (2,0 Amp/h). Tuote on osa Ryobin edistyksellistä ONE+ sarjaa. Sama akku käy lukuisiin eri Ryobi-työkaluihin ja -pihakoneisiin.

  • Soveltuu kaikille ONE+ järjestelmän Ryobi-koneille (myös vanhat mallit)
  • IntelliCell-teknologia valvoo ja tasapainottaa yksittäisiä kennoja sekä maksimoi samalla käyttökertoja, käyttöikää että turvallisuutta, parantaen samalla työkalun suorituskykyä
  • Kestävä kuorirakenne ja sisäänrakennettu iskunkestosuoja lisäävät käyttöikää

Tuotetiedot:

  • Tuotemerkki: Ryobi
  • Tuotesarja: ONE+
  • Tuotenumero: RYO5133003368
  • Jännite: 18V
  • GTIN-koodi: 4892210152220
  • Sisältää akun: Kyllä, 1 kpl
  • Akun tyyppi: Li-ion
  • Sisältää laturin: Kyllä
  • Akun kapasiteetti (Ah): 2
  • Pakkauksen leveys (mm): 190,00
  • Pakkauksen korkeus (mm): 100,00
  • Pakkauksen syvyys (mm): 220,00
  • Rahtipaino (kg): 1,17
Kaupan kuvake>

Tutustu merkkiin myymälässä

Tammisto
 

Jäikö vielä kysyttävää?

Estradi on sinun, voit kysyä tuotteesta mitä vain! Kysymyksiin vastaavat tuotteiden parhaat asiantuntijat - valmistajat sekä tuotetta ostaneet asiakkaat.

Kysy tuotteesta

Arvostelut

Anna äänesi kuulua! Kirjoittamalla rehellisen tuotearvostelun, autat muita asiakkaita tuotteen valinnassa ja ostopäätöksessä. Tuotearvostelun antaneiden kesken arvotaan kuukausittain palkinto. Lue lisää tuotearvostelujen antamisesta.

Arvostele tuote
Keskiarvo 3.5
(2 arvostelua)
Arvostelujen jakauma
  • 5
    (0)
  • 4
    (1)
  • 3
    (1)
  • 2
    (0)
  • 1
    (0)

Suodata arvosteluja:

  • 4
  • 3

(2 arvostelua)

Lajitteluperuste: Uusimmat
  • Uusimmat
  • Hyödyllisin
  • Arvosana korkeimmasta alhaisimpaan
  • Arvosana alhaisimmasta korkeimpaan
  1. En suosittele olin pettynyt
    Lehtipuhaltimenä laite toimii, voisi olla hieman tehokkaampi. Imutoiminto on huono . Laite tukkeentuu erittäin helposti, varsinkin jos on suuria lehiä esim, vaahteran. 2Ah:n akun toiminta -aika on niin lyhyt ,että kannattaa hankkia heti mielellään 5Ah akku.
    Oliko arvostelu hyödyllinen?
  2. Ostamisen arvoinen
    Vaikka on vähän kokemusta akuista, niin tämä tuntuu hyvältä ja tehokkaalta.
    Oliko arvostelu hyödyllinen?

Näitä arvosteluja hallitsee Bazaarvoice, ja ne vastaavat Bazaarvoicen Authenticity Policy -aitouskäytäntöä, jota tukevat petostentorjuntatekniikka ja ihmisten tekemät analyysit.
Lisätietoja osoitteessa http://www.bazaarvoice.com/fi/trustmark/
TILAA UUTISKIRJE JA SAAT 10 € ALENNUSKOODIN

Alennuskoodi on voimassa yli 100 € tilauksille. Jatkossa saat ajankohtaiset kampanjat ja erikoistarjoukset suoraan sähköpostiisi.
Saman saat kalliimmalla muualta.